База відпочинку “Soich Park” розташована на березі Печенізького водосховища всього в 45 км від Харкова. Комплекс оточують соснові, листяні ліси і пляжі з білосніжним піском.

Soich Park база відпочинку на Інфолисті Харкова

БРОНЮВАННЯ НОМЕРІВ

 

Загальна площа бази 30 гектар і в вашому розпорядженні 4 житлові корпуси, парковка, місця для кемпінгу, місця для відпочинку з наметами, магазин, їдальня, кафе і ресторан на березі водосховища.

Також на території бази знаходиться озеро, де ви можете ловити рибу, орендувати альтанку з мангалом і провести незабутній час в колі друзів.

Озеро Соїч парку

“Soich Park” вдало підходить для проведення корпоративів та весіль круглий рік. Є конференц-зал для проведення семінарів, конференцій та інших зустрічей.

На території бази Soich Park Ви зможете в повній мірі насолодитися активним і різноманітним дозвіллям. У Вашому розпорядженні оренда велосипедів, тир, більярд, рибалка, дискотеки, безкоштовна анімація для дітей і дорослих. Також протягом усього літа ми регулярно проводимо святкові заходи, такі як Івана Купала, день Нептуна та інше.

Не менш цікавим для Вас буде дозвілля на воді! Серф-станція LuckySurf, яка розташовується на території комплексу, пропонує новачкам навчитися основам серфінгу, ну а професіоналам орендувати дошки і вітрила.

Серфінг в Соїч парку

На території є кафе “Pa-Si-Ju” і ресторан Веранда. Можливе проведення святкових заходів, банкетів, корпоративів в банкетних залах 3-го корпусу.

Ресторан Веранда в Соїч Парку

Відгуки

Залишити відгук

Price
Location
Staff
Services
Food
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed