Відділення банку “ПУМБ” надає широкий спектр банківських послуг для фізичних осіб і корпоративних клієнтів: депозити, розрахунково-касове обслуговування, операції з банківськими металами, грошові перекази, операції з цінними паперами та інш.

У відділенні “РЦ Північно-Східний” також надаються послуги малому бізнесу: документарні операції, відкриття рахунків, депозити та багато іншого.

Перший Український Міжнародний Банк – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їх очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення.

Кредитні картки, які можна отримати у віділенні “РЦ Північно-Східний” банку “ПУМБ”: кредитна карта “всеМОЖУ” та кредитна карта “soloМАНДРИ”.

Кредитна картавсеМОЖУмає пільговий період до 62 дні (без переплат для повернення кредиту). Доступна сума кредитного ліміту: до 200000 грн. Зняття кредитної готівки в усіх банкоматах України та світу без комісії.

Замовити картку “всеМОЖУ” можна просто завантаживши мобільний додаток банку “ПУМБ”:

ОТРИМАТИ КРЕДИТНУ КАРТУ

Додаткові переваги кредитної картки “всеМОЖУ”:

  • кешбек на товари та послуги – одяг та взуття, кафе та ресторани, супермаркети, розваги та багато іншого;
  • сплата частинами в магазинах-партнерах на протязі перших 3 місяців без відсотків. Далі під 3% щомісячно. Термін – до 24 місяців.

ПУМБ РЦ Південно Східний

ПІМБ РЦ південно Східний зовні

ВІДДІЛЕННЯ ПУМБ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

В “РЦ Північно-Східний” працює термінал самообслуговування та банкомат.


ПУМБ [API] UA

Використовуйте мобільний додаток “ПУМБ Online” і відчувайте переваги мобільного банківського відділення у своєму смартфоні:

  • керуйте своєю карткою: легко змінюйте ліміт витрат, перевіряйте пін-код, копіюйте номер картки, CVV-код чи навіть блокуйте картку зі смартфону.

ПУМБ google play

ПУМБ app store

  • обмінюйте валюту: більше не потрібно йти у відділення банку чи до вуличної каси – обмінюйте валюту просто у власному додатку.
  • сплачуйте комунальні платежі та мобільні послуги: у швидкий та зручний спосіб сплачуйте усі рахунки за комунальні послуги та без комісії поповнюйте мобільний рахунок.
  • депозити та кредити: відкривайте депозити на найвигідніших умовах, керуйте ними у додатку, оплачуйте кредити просто зі смартфону – зручніше не буває.
  • віртуальні картки: відкривайте віртуальні картки з рахунками у національній або іноземній валюті. Переказуйте та отримуйте гроші, платіть через Інтернет або смартфоном.

Our Useful Features & Services

Безкоштовна парковка

Оплата карткою

Додаткова інформація

Найближче метро:

Університет

Відгуки

Залишити відгук

Price
Location
Staff
Services
Food
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed