Відділення №3 банку “ПУМБ” в місті Харків надає широкий спектр банківських послуг для фізичних осіб і корпоративних клієнтів.

У відділенні клієнти отримають слудуючі послуги:  розрахунково-касове обслуговування,  банкомат та термінали самообслуговування,  підключення послуг ГК “Нафтогаз”.

Серед напрямів діяльності банку представлено можливість відкриття вкладів, видача іпотечних кредитів та багато іншого. У відділенні  Вас зустрінуть консультанти, які дадуть відповідь на ваші запитання.

Перший Український Міжнародний Банк – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їх очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення.

Кредитні картки, які можна отримати у віділенні №3 банку “ПУМБ”: кредитна карта “всеМОЖУ” та кредитна карта “soloМАНДРИ”.

Кредитна картавсеМОЖУмає пільговий період до 62 дні (без переплат для повернення кредиту). Доступна сума кредитного ліміту: до 200000 грн. Зняття кредитної готівки в усіх банкоматах України та світу без комісії.

Замовити картку “всеМОЖУ” можна просто завантаживши мобільний додаток банку “ПУМБ”:

ОТРИМАТИ КРЕДИТНУ КАРТУ

Додаткові переваги кредитної картки “всеМОЖУ”:

  • кешбек на товари та послуги – одяг та взуття, кафе та ресторани, супермаркети, розваги та багато іншого;
  • сплата частинами в магазинах-партнерах на протязі перших 3 місяців без відсотків. Далі під 3% щомісячно. Термін – до 24 місяців.

ПУМБ №3 Харків

ВІДДІЛЕННЯ ПУМБ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


ПУМБ [API] UA

Використовуйте мобільний додаток “ПУМБ Online” і відчувайте переваги мобільного банківського відділення у своєму смартфоні:

  • керуйте своєю карткою: легко змінюйте ліміт витрат, перевіряйте пін-код, копіюйте номер картки, CVV-код чи навіть блокуйте картку зі смартфону.

ПУМБ google play

ПУМБ app store

  • обмінюйте валюту: більше не потрібно йти у відділення банку чи до вуличної каси – обмінюйте валюту просто у власному додатку.
  • сплачуйте комунальні платежі та мобільні послуги: у швидкий та зручний спосіб сплачуйте усі рахунки за комунальні послуги та без комісії поповнюйте мобільний рахунок.
  • депозити та кредити: відкривайте депозити на найвигідніших умовах, керуйте ними у додатку, оплачуйте кредити просто зі смартфону – зручніше не буває.
  • віртуальні картки: відкривайте віртуальні картки з рахунками у національній або іноземній валюті. Переказуйте та отримуйте гроші, платіть через Інтернет або смартфоном.

Our Useful Features & Services

Безкоштовна парковка

Оплата карткою

Відгуки

Залишити відгук

Price
Location
Staff
Services
Food
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed