Національна академія Національної гвардії є багатопрофільним вищим навчальним закладом, який здійснює підготовку офіцерів усіх кваліфікаційних рівнів.

Курсанти навчаються за державним замовленням. Тісна взаємодія державного замовника та навчального закладу дозволяє підготувати компетентних випускників, адаптованих до виконання завдань.

Після отримання дипломів випускники мають обов’язкове працевлаштування у Національній гвардії України та інших силових структурах України.

Підготовка офіцерів здійснюється на чотирьох факультетах:

  • оперативний – здійснює підготовку військових фахівців за трьома спеціальностями: Державна безпека, Військове управління (за видами збройних сил), Забезпечення військ (сил);
  • командно-штабний – здійснює цільову підготовку курсантів на посади командирів бойових підрозділів, командирів підрозділів розвідки та спеціального призначення, а також підготовку командирів підрозділів зв’язку Національної гвардії України;
  • факультет логістики: спеціалізується на підготовці фахівців тилового та технічного спрямування;
  • гуманітарний факультет: спеціалізується на підготовці військових психологів та спеціалістів з комунікації та перекладу.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ВСТУП

Национальная академия Нацгвардии Украины

Поряд із курсантами на факультеті логістики та на гуманітарному факультеті навчаються студенти. Після випуску вони можуть реалізувати себе у всіх сферах життя.

Одночасно з отриманням спеціальності студенти можуть навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу на військовій кафедрі. Після дворічного навчання вони одержують офіцерське звання «молодший лейтенант запасу».

АБІТУРІЄНТУ

Відгуки

Залишити відгук

Price
Location
Staff
Services
Food
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed