Агенція нерухомості “Город”  надає своїм клієнтам повний спектр професійних послуг на ринку нерухомості Харкова та Харківської області.

Ми є своєрідним «супермаркетом» нерухомості.

В базі даних Агентства знаходиться понад 57000 об’єктів нерухомості. Ми вирішуємо житлове питання клієнта повністю, проводячи у разі потреби складні «комплексні» угоди з різними видами нерухомості.

В АН «Місто» працює єдиний у Харкові спеціалізований юридичний департамент, який очолює перший Президент Української Гільдії Ріелторів, кандидат юридичних наук Шкільова Наталія Володимирівна. Його основне завдання – забезпечити стовідсоткові гарантії всім учасникам угоди. Ведеться постійний моніторинг змін законодавства і вносяться своєчасні коригування в технологію роботи.

ПРОДАЖ КВАРТИР

ПРОДАЖ БУДИНКІВ

ОРЕНДА КВАРТИР

ОРЕНДА БУДИНКІВ

ОРЕНДА КІМНАТ

ОРЕНДА ОФІСІВ

КВАРТИРИ В НОВОБУДОВАХ

Покупцям агенція нерухомості “Город” пропонує слідуючі послуги: покупка квартир і кімнат в Харкові та області, покупка квартир в новобудовах Харкова, покупка будинків і ділянок в Харкові та області, перевірка юридичної чистоти та супровід угоди.

Власникам нерухомості агенція “Город” пропонує: швидкий продаж квартири в Харкові за максимальною ціною, оцінка нерухомості, продаж будинків та ділянок, підготовка документів до угоди, юридичний супровід угоди.

Орендаторам агенція нерухомості “Город” пропонує слідуючі послуги: послуги та гарантії орендаторам житлової нерухомості, послуги і гарантії орендаторам нежитлової нерухомості, юридичний супровід, заключення договорів, юридичні консультації.

Орендодавцям агенція нерухомості “Город” пропонує: послуги та гарантії орендодавцям, юридичний супровід, захист інтересів, юридичні консультації.

Також, АН “Город” надає послуги незалежної оцінки нерухомості: оцінка квартири для обкладення податком, оцінка квартири для спадку, оцінка земельних ділянок, оцінка комерційної нерухомості та інш.

Our Useful Features & Services

Безкоштовна парковка

Оплата карткою

Додаткова інформація

Дата заснування:

1994

Відгуки

Залишити відгук

Price
Location
Staff
Services
Food
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed