Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького в місті Харкові являється одним із масштабних розважальних майданчиків всієї України.

Центральний парк розваг спочатку називався заміським Миколаївським парком і був закладений в 1893-1895 роках. Тоді міська влада запропонувала засадити деревами від 20 до 40 десятин (1 десятина – 1,09 га) по обидві сторони Сумського шосе.

На сьогоднішній день Парк ім. Горького займає площу понад 130 Га і щороку дивує своїх відвідувачів новими розвагами і красотами. За останній час в парку з’явилося більше 1000 нових рослин і дерев, багато з яких були висаджені завдяки акції “Посади дерево”.

На території парку знаходяться десятки атракціонів, декілька невеликих сцен, кінотеатр «Парк», дитяча залізниця, підвісна канатна дорога, тенісні корти тощо. Для зручності парк ім. Горького в Харкові поділено на тематичні зони: Дитячий парк, Екстрім парк, Сімейно-розважальна зона, Французький парк, Ретро парк, Середньовічна площа, Спортивний комплекс.

Тут працюють понад 30 сучасних атракціонів світового рівня від італійських, німецьких, американських виробників. Практично всі атракціони функціонують цілий рік.

Серед них – кращий в Україні Розважальний центр, американські гірки, найбільше в Україні колесо огляду (висота – 55 м), Французька карусель, Будинок жахів, а також атракціони для маленьких дітей, комплекс для любителів екстремальних видів спорту, роллердром, ретро-зона , спортивні майданчики, автодром та інші об’єкти.

Символом оновленого парку є білочка. Погодувати цих милих тваринок вже багато десятиліть в парк приїжджає не одне покоління харків’ян. Ця традиція – невід’ємна частина парку.

Символ парку Горького в Харкові білочка

У відвідувачів праку є унікальна можливість побачити Харків з висоти пташиного польоту. Для цього потрібно купити квиток на найвище в Україні Колесо огляду.

Кабінки атракціону піднімаються на висоту 55 метрів. Увечері колесо яскраво підсвічується і його видно навіть у віддалених районах міста.

Колесо огляду в парці Горького

Атракціони парку ім. Горького в Харкові:

АВТОДРОМ

Один з найпопулярніших атракціонів парку. У критому автодромі на великому майданчику 12 × 24м можна відмінно поганяти на швидких машинках. Потрібно мати відмінну реакцію, щоб не попасти в зіткнення з іншими машинками. 

Автодром в парку Горького Харків

АВТОШКОЛА

Створена для дітей, які люблять поганяти. На електричних машинках діти катаються по звивистій трасі, обганяють один одного, але правила водіння не порушують. 

Автошкола в парку Горького Харків

АМЕРИКАНСЬКА ГІРКА

Один з найпопулярніших сімейних атракціонів в парку. Кабінки американської гірки мчать по трасі в 400м зі швидкістю 60км / год по крутих віражах, спусках і підйомах.

Вхід на американську гірку

АНГЛІЯ

Божевільна англійська лава не дає пасажирам спокійно всидіти на місці, різко піднімається і опускається, завмирає і знову несподівано починає рух. Відмінний атракціон для великої компанії!!!

Атракціон Англія в парку Горького

АРАБІЯ

Ланцюгова карусель для найсміливіших! Арабія піднімає пасажирів на 28 метрів вгору, звідки під час польоту відкривається прекрасний вид на парк.

АЕРОБАТ

Найновіший атракціон парку. Одномісні літачки обертаються під кутом майже 90 градусів і перевертають пасажирів в фігурах вищого пілотажу.

Аеробат парк Горького Харків

БАРБАДОС

Величезний корабель Барбадос подарує вам масу емоцій, особливо якщо ви не боїтеся качки і 9ти бального шторму. Для екстремалів радимо сідати на самі крайні сидіння корабля.

Барбадос парк Горького Харків

ДИКИЙ ЗАХІД

Дитяча американська гірка у формі кабінок старої копальні катає пасажирів по віражах в декораціях Дикого Заходу.

Атракціон Дикий захід парк Горького Харків

ВЕЖА ПАДІННЯ

Хочете побачити парк з висоти 40 м? Тоді вам потрібно потрапити на Вежу падіння. Сидіння злітають вгору і тільки пасажири озирнулися – вони вже летять вниз!

Вежа падіння центральний парк Харкова

БУДИНОК ЖАХІВ

Покинутий особняк божевільного професора захоплює в свої лабіринти сміливих відвідувачів. Випробуйте себе на міцність і пройдіть всі кімнати в будинку, щоб вибратися назовні.
Будинок жахів парк Горького Харків

ЄГИПЕТ

Для любителів гострих відчуттів – атракціон в Єгипетських декораціях. Кругла платформа обертається катається вгору і вниз по рейках з неймовірною швидкістю.

ЖАБКИ

Один з найулюбленіших атракціонів серед дітлахів. Кабінки-жабки стрибають по колу з характерними звуками і дуже бавлять малюків.

 

Жабки в парці Горького Харків

ЗАХИСНИКИ ХОГВАРТСУ

Той, Кого Не Можна Називати хоче зруйнувати все Школи чарівництва й чарівництва в світі! Почати свій план Волан-де-Морт намір почати з Хогвартса! За допомогою Смертежерів йому вдалося провести страшний ритуал Темної Печатки, який безповоротно знищить школу через одну годину.

Захисники Хогвартсу

ІНДІЯ

Ланцюгова карусель “Індія” дуже приємний сімейний атракціон. Покатайтеся з вітерцем в Індійскійх декораціях з традиційними статуями і візерунками.

Аттракціон Індія в парці Горького Харків

ІТАЛІЯ

Атракціон знаходиться в декораціях величного Колізею. Двомісні кабінки піднімаються і опускаються під час руху під керуванням пасажирів.

Атракціон Італія парк Горького Харків

КАНАДА

Атракціон-симулятор польоту на глайдері. Пасажири крутять педалі і літачок прискорює своє обертання. На “Канаді” відчуття зльоту і вільного падіння забезпечені.

Атракціон Канада парк Горького Харків

КАНАТНА ДОРОГА

Найперший атракціон парку (1971р). 2х місцеві кабінки везуть пасажирів по маршруту майже в 1,5 км через Саржин Яр до Павлового поля і назад. Це відмінний спосіб приємно і не поспішаючи дістатися до парку.

Канатна дорога парк Горького Харків

КАТАПУЛЬТА

Самий екстримальний атракціон парку. 2-ох місцева кабінка закріплена на гумках, які натягуються і пасажири злітають вгору як з рогатки. Швидкість і вільне падіння – атракціон для найсміливіших.

Катапульта парк Горького Харків

КНИГА ЖИТТЯ ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ

Леонардо да Вінчі – геній, на сторіччя випередив свій час. Неймовірна кількість винаходів, картин, творів мистецтва він залишив нам у спадок. Чимало таємниць приховані в його роботах над вирішенням яких досі ламають голову вчені. Ви можете спробувати випередити їх і розгадати найголовнішу загадку да Вінчі – загадку його Книги Життя.

Книга життя Леонардо Да Вынчі парк Горького Харків

ЛІТАЮЧИЙ ЧОВЕН

Літаючий човен – наш найновіший атракціон! Відчуйте як у вас захоплює дух, коли ми мчимо вниз зі швидкістю 11,7 м / с.

Літаючий човен парк Горького Харків

ЛІТАЮЧИЙ СЛОН

Кабінки-слоники разом злітають вгору і кружляють по колу. Пасажири можуть самі керувати висотою кабінки і гарненько розглянути все навколо під час польоту.

Літаючий слон парк Горького Харків

ЧОВНИКИ

Покататися на лебеді, крокодилі і навіть драконі можна на атракціоні Човники. На 2-ох місцевих човниках можна весело кататися по нашій водоймі-басейну, врізатися і ухилятися від зіткнення!

Човники парк Горького Харків

МАЙЯ

У жаркий день рекомендуємо не пройти повз нашої водної гірки, якщо ви не боїтеся здійснити спуск з водоспаду і звичайно намокнути!

Атракціон Майя парк Горького Харків

МАШИНКИ

Ласкаво просимо в майстерню Вінтика та Шпунтіка, де майстри зібрали для дітей казкові машинки! У кожній машинці 4 місця, де діти можуть зайняти водійське місце і покатати своїх батьків. Машинки плавно переміщаються по трасі довжиною майже 150 м.

Машинки парк Горького Харків

МЛИН

Яскрава карусель для наймолодших. Рибки, пташки та бджілки плавно обертаються по колу, піднімаються та опускаються під музику.

Атракціон Млин парк Горького Харків

МЕТРО 2033

Ядерна війна 2013 знищила цивілізацію Вижили лише ті, хто встиг сховатися в метро, ​​бункері, шахті. У тому числі – в харківський метрополітен. Ви – команда сталкерів зі станції «Індустріальна», повинні дістатися до покинутої станції «Держпром» в пошуках секретного Метро-2. Але стережіться – мутанти з поверхні вже проникли в тунелі і йдуть по сліду!

Метро 2033 парк Горького Харків

МІНІАВТОДРОМ

Якщо ваша дитина любить автомобілі і не проти поганяти, то Мініавтодром їй точно сподобається. Діти катаються по майданчику на маленьких машинках, ухиляються від зіткнення та тараняться.

мініавтодром парк Горького Харків

МУМІЯ. ПРОКЛЯТТЯ ФАРАОНА.

Ехнатон. Фараон, проклятий богами Єгипту і відданий забуттю власним народом. Така плата за те, що він насмілився скинути древніх богів. Тисячоліття тому покинута гробниця Ехнатона знайдена серед пустелі! Ви першими зійдіть в неї. Будьте обережні – прокляття фараона-єретика може торкнутися і вас.

Квест Мумія парк Горького Харків

ПАРКОВИЙ ПАРОВОЗИК

Парковий паравозик парк Горького Харків

ПАРОПЛАВЧИК

Атракціон сподобається тим, хто полюбляє морські подорожі. Пароплавчик катається на хвилях з боку в бік і обертається. Цей атракціон є дитячим аналогом атракціону Єгипет.

Пароплавчик парк Горького Харків

ПИЛА

Більшість людей в нашому світі абсолютно не цінують своє життя, але тільки не Ви і не тепер. Ви погодилися зіграти в гру, але чи готові ви до неї? За цей час вам належить переступити через свої фобії, ризикнути своїм здоров’ям, щоб зрозуміти справжню ціну життя. Пам’ятайте, кожна гра має правила, яких слід дотримуватися.

Квест Пила парк Горького Харків

ПІРАТИ. ПРОКЛЯТЕ ЗОЛОТО АЦТЕКІВ

Вам не пощастило потрапити в руки піратів Чорної Бороди. Вони кинули вас в старому фрегаті, що сів на мілину біля острова Ісла Муерте. Якщо вам вистачить кмітливості та сміливості, ви зможете втекти з полону, продертися крізь джунглі та руїни ацтеків і врятуватися.

Квест Пірати парк Горького Харків

БРАНЦІ НАУТИЛУСУ

Рятуючись з тонучого корабля, ваша команда потрапила на таємничу підводний човен. На її борту – назва судна «Наутілус». Здавалося б, вас чекає цікава подорож в глибинах океану. Але як виявилося, господар цього судна зовсім не радий непроханим гостям. Вам належить вибратися з корабля, поки він не пішов під воду. «Наутілус» зануриться через годину.

Бранці Наутилису парк Горького Харків

РЕЙКОВИЙ ПАРОВОЗИК

Один з найулюбленіших атракціонів для дітей. Яскравий паровозик катає дітей і їх батьків по казковій трасі довжиною майже 150 м.

Рейковий паровозик парк Горького Харків

САЛЬТО

Атракціон для любителів гострих відчуттів. Пасажири на 2 гондолах набирають швидкість як на гойдалках і перевертаються до верху дном на висоті 18м. І тільки гондоли долітають до землі, вони вже знову летять вгору!

Атракціон Сальто парк Горького Харків

СОБАЧКА

Дитячий атракціон-гойдалка у вигляді плямистої собачки. Дуже добре підійде для наймолодших, кому ще рано кататися на великому аттракціоні Барбадос.

Атракціон Собачка парк Горького Харків

 

ТОРТУГА

Для любителів морських пригод у нас є атракціон Тортуга. Маленькі кораблики мчать по хвилях і кружляють захоплюючи пасажирів в далекі краї.

Тортуга парк Горького Харків

СТЕЖКА ПРИГОД

Стежка Пригод – це велика кількість лабіринтів, лазів і гірок в стилі джунглів. Тут є Тир, пневмогармати, гірка з нахилом майже 90 градусів, інтерактивна підлога і скалодром.

Стежка пригод парк Горького Харків

ФРАНЦУЗЬКА КАРУСЕЛЬ

Французька карусель – неймовірно красивий атракціон! Конячки, повітряні кулі, машинки і карети погойдуються і неспещно рухаються по колу під французьку музику.

Французька карусель парк Горького Харків

ЧУДО-ДЕРЕВО

Дитячий атракціон Чудо-дерево – аналог Вежі падіння. Сидіння піднімаються на висоту 12 м і несподівано опускаються вниз, створюючи ефект польоту. Це улюблений атракціон для найсміливіших малюків.

Чудо-дерево парк Горького Харків

ЧУЖИЙ

2224 рік. Ви – члени екіпажу корабля «Антей», який проводив дослідження на планеті Next. Там ви виявили живі організми, в вивченні яких зацікавлені вчені. Але щось пішло не так і тепер вам належить врятуватися з корабля, атакованого агресивними чужими. Ворог вже всередині.

ЗАБРОНЮВАТИ КВЕСТ ЧУЖИЙ

Чужий парк Горького Харків

ЯПОНІЯ

Атракціон для маленьких льотчиків та їхніх друзів. Пасажири літають на японських літачках, управляють висотою і стріляють по мішенях. Хто більше зіб’є мішеней, дізнаємося в кінці польоту.

Японія парк Горького Харків

РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Розважальний центр це неймовірне місце відпочинку для активних дітей! На площі понад 2000 м. кв. ми зібрали найкращі, найсучасніші розваги. Тут лабіринти і тунелі, гірки, скалодром, лазерний тир, пневмогармати і фонтан з кульок, ігрові автомати, 7D кіно і все для святкування дня народження! Дощ, сніг, спека або холод – в розважальному центрі завжди відмінна погода для ігор!

Розважальний центр парк Горького Харків

7D кіно

Це нове кіно, що сполучає в собі пригоди, екстрим, задоволення і максимум позитиву. Чітка і яскрава картинка підкріплюється не тільки зоровими і звуковими ефектами, але ще і тактильними. Глядач проживає цей фільм, як справжній герой, адже ефект повної присутності досягається завдяки рухливості крісел, 3D-зображення, об’ємному звуку і справжнім, але безпечним спецефектів (вітрі, спалахів світла, бризок води, диму). Тепер Ви безстрашний гонщик, мандрівник, долає планету або пілот, що здійснює галактичну місію – і все це безпечно! Для малюків «7D кіно» пожвавить справжню казку і подарує веселі враження. Чекаємо вас і обіцяємо познайомити зі світом незабутніх емоцій!

7D кіно парк Горького Харків

МУРАШКА

Ігрова зона для найменших. М’які гірки і кубики, лази і будиночки.

Мурашка парк Горького Харків

ІГРОВІ АВТОМАТИ

Безліч ігрових автоматів для дітей різного віку.

Ігрові автомати парк Горького Харків

СТЕЖКА ПРИГОД

Стежка Пригод – це велика кількість лабіринтів, лазів і гірок в стилі джунглів. Тут є Тир, пневмогармати, гірка з нахилом майже 90 градусів, інтерактивна підлога і скалодром.

Стежка пригод парк Горького Харків

На території парку Горького відвідувачі знайдуть також массу мініатракіонів.

БАТУТИ

Дитячі батути з безліччю гірок та лазів, де діти можуть використовувати максимум своєї енергії!

Батути парк Горького Харків

МОТУЗКОВИЙ ПАРК

Мотузковий парк – це цілий комплекс різноманітних маршрутів з перешкодами, натягнутими над землею канатами, сітками, майданчиками. Кожен відвідувач може підібрати собі маршрут під силу. Всі деталі про маршрути, акції та пропозиції Мотузкового парку уточнюйте по телефону 098 98-24-298.

Мотузковий парк в праці Горького Харків

ВІРТУАЛЬНИЙ АТРАКЦІОН XRIDE360

«XRIDE 360» – король в світі віртуальної реальності. Вибуховий коктейль з новітніх технологій: тримісний швидкісний модуль, спецефекти, стереонавушники з системою активного шумозаглушення, шолом віртуальної реальності Oculus Rift DK2 і унікальний екстрім-контент з оглядом 360 градусів.

Xride360 парк Горького Харків

ГІРКА “СРІБНИЙ РУДНИК”

Катання на тюбах з гірки – незабутня розвага для гостей парку Горького. Траса, довжиною 50 метрів дозволяє Тюбу розвинути швидкість, від якої перехоплює подих. Цей атракціон однаково цікавий як влітку, так і взимку. Гірка «Срібний рудник» порадує гостей будь-якого віку!

Срібний рудник парк Горького Харків

ДИТЯЧІ ГОЙДАЛКИ

Дитячі атракціони для найменших. Безліч різноманітних машинок рухаються не поспішаючи і видають звуки.

Дитячі гойдалки прак Горького Харків

ДЖАМПЕР МЕТЕЛИК

Джампер Метелик парк Горького Харків

ДИКИЙ БИК

Спробуйте утриматися на дикому бику!

Дикий бик парк Горького Харків

ДЗЕРКАЛЬНИЙ ЛАБІРИНТ ЛЮКСОР

Мережа лабіринтів, де і стіни і стеля виконані з дзеркал. Відвідувачі можуть вибрати 1 з 2 маршрутів різної складності. У лабіринті також є кімната кривих дзеркал, яка не залишить байдужим ні дитину, ні дорослого.

Зеркальний лабіринт парк Горького Харків

ЗОЛОТОШУКАЧІ

Просіваючи пісок на Золотому руднику, можна знайти справжні коштовності.

Золотошукачі парк Горького Харків

ІГРОВИЙ АВТОМАТ “FINAL COUNTDOWN”

Атракціон для перевірки вашої сили.

Final Countdown парк Горького Харків

ІГРОВІ АВТОМАТИ “BARBER SHOP”

Ігрові автомати біля майданчика Лігво Біллі Кіда.

Ігрові автомати Barber shop парк Горького Харків

ІНКЛЮЗИВНИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

Перший в Харкові і одний з небагатьох в Україні інклюзивний дитячий майданчик розташувався біля канатної дороги. В процесі будівництва цього комплексу наші фахівці консультувалася з харківськими громадськими організаціями, які об’єднують дітей-візочників, «сонячних» дітей або з захворюванням ДЦП. Тому майданчик був розроблений з максимальним урахуванням їх особливостей, щоб їм було тут комфортно. На майданчику розташовані інтерактивні куточки, де можна грати в розвиваючі ігри, обладнані лабіринти і встановлені спеціальні гойдалки, оснащені заїздом для коляски. По всьому майданчику укладено гумове покриття, скрізь є поручні і додаткові елементи, за які можна триматися при необхідності.

Інклюзивний дитячий майданчик парк Горького Харків

ЛІГВО БІЛЛІ КІДА

Унікальний дерев’яний дитячий майданчик «Лігво Біллі Кіда» розташована в Сімейної зоні. Лігво оформлено в стилі Дикого Заходу і містить в собі безліч лабіринтів, лазів і тунелів. На лігві часто проводяться Різні Виступи та інтерактівні ігри. Так само тут можна пограти в Лазертаг в ковбойському стилі!

Лігво Біллі Кіда парк Горького Харків

МАГАЗИН “ЗООЛЕНД”

Zooland парк Горького Харків

НЕГАЙНЕ ФОТО “GRAND HOTEL”

Негайне фото фото біля майданчика Лігво Біллі Кіда.

Моментальне фото парк Горького Харків

НЕГАЙНЕ ФОТО З АТРАКЦІОНУ “ДИКИЙ ЗАХІД”

Моментальне фото парк Горького Харків

ПАРК ДИНОЗАВРІВ «ДИНО ПАРК»

Парк Динозаврів «ДИНО ПАРК» Харків – це найбільший парк динозаврів під відкритим небом на Сході України. Це унікальний в своєму роді тематичний майданчик, площею понад 1 гектар, на якому розміщені більше 55 інтерактивних скульптур динозаврів у натуральну величину розміром до 26 метрів, які виглядають як живі, рухаються, гарчать і махають хвостом. У нас в парку знаходиться найбільший динозавр в Україні Брахіозавр із роду рослиноїдних динозаврів, який 15 метрів висотою та 26 метрів у довжину. У пісках нашого парку сховані скелети доісторичних ящурів, відвідувачі можуть безкоштовно провести розкопки та стати справжнім палеонтологом. Відвідування Динопарку – це пізнавальна прогулянка, під час якої можна дізнатися, як виглядали древні рептилії крейдяного або юрського періоду, чим вони харчувалися, як полювали і багато іншого. Крім того, для юних відвідувачів надається унікальна можливість поспілкуватися, доторкнутися або навіть покататися верхи на одному з них. Отримайте позитивні емоції та незабутні враження!

Режим роботи Парку динозаврів: щоденно, понеділок-неділя з 10:00 – 21:00.

Динопарк в парку Горького Харків

ПУНКТ ПРОКАТУ

У пункті прокату можна взяти на час велосипеди, педальні машинки, чоппери, сегвей, ролики. Зона катання обмежена територією парку Горького.

Прокат парк Горького Харків

РЕТРОАВТОМОБІЛЬ

Проїхатися по парку можна на нашому незвичайному ретроавтомобілів. Поїздка сподобається всім і дорослим і дітям. А які неймовірні вийдуть фото! Автомобіль чекає вас біля атракціону Автошкола. Там же можна придбати квитки.

Ретроавто парк Горького Харків

РИБАЛОЧКА

Атракціон для малюків. Діти за допомогою вудок з магнітом збирають рибок в басейні. Чим більше рибок, тим цікавіший можна отримати приз!

Рибалочка парк Горького Харків

СТРАЙКОБОЛЬНИЙ ТИР

У цьому тирі можна стріляти зі страйкбольної зброї, яка в точності повторює реальну автоматичну зброю.

Страйкобольний тир парк Горького Харків

ТЕЛЕСКОП SKYWATCHER

У найпотужнішому телескопі Skywatcher DOB 12 ви побачите об’єкти на Місяці, планети Сонячної системи, інші цікаві об’єкти космосу. Максимальне збільшення 610 крат!

Телескоп парк Горького Харків

ТИР “DEAD LANOS”

Тир біля майданчика Лігво Біллі Кіда.

Dead Lanos парк Горького Харків

РЕТРО ПАРК

Найменша і найзеленіша зона парку.

Тут затишні лавки та альтанки, де можна чудово відпочити, грає легка музика, а у вихідні на майданчику перед сценою проходить танцювальні вечори для людей похилого віку та всіх бажаючих.

Ретро парк парк Горького Харків

КАЗКОВИЙ БУДИНОК

Казковий будинок – це місце для відпочинку батьків і дітей. На першому поверсі кафетерій зі смачними і швидкими частуваннями і морозивом і ресторан Гулівер. На другому поверсі розташовані квест-кімнати Questland з різноманітними тематичними пригодами для дітей і дорослих.

Казковий будинок парк Горького Харків

Також, на території парку Горького Вас радо пригостять численні ресторани та кафе: бар “Експедиція”, кафе “Farsh”, кафе “Gulliver”, кафе “Карамель”, кафе “Панда”, кафе-магазин Харківської бісквітної фабрики, ресторан “Стара Вежа”. Та численні кіоски вуличної їжі.

Кафе Карамель парк Горького Харків

Взагалі, парк ім. Горького в Харкові вражає не тільки своїми численними атракціонами, а і своєю величезною зоною відпочинку. Тут біля кожної доріжки можна відпочити на чистеньких лавках, побавитись в спеку на фонтанах парку, полюбуватись природою парку, погодувати птахів на озері, сфотографуватись біля численних статуй та багато іншого.

Вхід в парк Горького Харків

Відгуки

Залишити відгук

Price
Location
Staff
Services
Food
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed