Арт-завод «Механіка. Інша Земля» – це проект перетворення паровозобудівного заводу 19 сторіччя у культурно-діловий центр для створення творчого середовища спільно з представниками креативних індустрій.

У 2016 році це унікальне місце знайшло нове життя, у вигляді новаторського і багатофункціонального простору для заходів, що підходить для великомасштабних музичних і культурних подій, корпоративних заходів та урочистостей в приміщенні і на відкритому повітрі, а також для кіно- і фото зйомок.

Артзавод «Механіка» – це місце, де творча енергія і бізнес можуть об’єднатися, щоб здійснити свої найсміливіші мрії.

Механіка – найактивніший майданчик для подій в Харкові.

На території і в просторах Арт-заводу проходить понад 600 подій на рік.

Фестивалі, концерти, виставки, маркети, конференції, тімбілдинги, освітні програми, вистави, спортивні події, кінопокази, дитячі свята, Дні Народження, весілля, корпоративи, майстер-класи, конвенції, спортивні події та інше.

АФІША ПОДІЙ

Оренда майданчиків: у вартість оренди включено клінінг, електрику, техпідтримка, мінімальний набір меблів, інформаційна підтримка. Протягом всього заходу ми контролюємо і стежимо за тим, щоб все було ідеально.

Кожний простір, який ви тут знайдете, є кращим місцем для проведення подій в області креативних індустрій і бізнес подій:

Фестивалі: для проведення масштабних заходів арт-завод “Механіка” має майданчики щоб прийняти більш ніж 3000 чоловік.

Корпоративи: якщо ви з нетерпінням чекаєте новорічної вечірки, наш простір плюс творчий підхід перевершить ваші очікування. До ваших послуг безліч варіантів послуг в залежності від вимог вашого заходу.

Виставки: завдяки великій кількості взаємопов’язаних просторів і надихаючих спеціальних зон для спілкування або відпочинку, наші павільйони пропонують можливість проводити різні заходи на декількох майданчиках і в декількох залах одночасно.

Конференції: величезний простір Механіки, виконаний в стилі брутального лофту, володіє неповторною індивідуальністю, що створює відчуття невимушеності. Все це створює ідеальну атмосферу для проведення стильних і не стандартних бізнес подій, форумів, конференцій.

Арт завод Механіка на Інфолисті Харківщини

Концерти: арт-завод «Механіка» має в своєму розпорядженні 2 критих концертні майданчики місткістю від 2500 до 5000 осіб (Рух-Маш, МЕГАЗАЛ) і однієї літньої (Паркова Зона) для проведення open air фестивалів до 6000 чоловік.

Спорт: Механіка – це не тільки місце для концертів і виставок, а ще й велика арена для проведення спортивних змагань, турнірів і Челендж. У нас можливо провести вечір боксу, паркур, бої без правил, слалом змагання на роликових ковзанах, швидкісні гонки спортивних дронів, фітнес конвенції, провести турнір з кіберспорту і всілякі спортивні майстер-класи.

Культура і театр: Арт-завод «Механіка» також ідеально підходить для проведення театральних подій, включаючи імерсивні театр. А стелі від 10 до 15 метрів з кран-балками дозволяють вписати габаритні декорації у саму нестандартну задумку режисера.

Промоакції: наш простір – ідеальне нетрадиційне місце для презентації вашого унікального продукту і демонстрації свого бренду.

Літні заходи: літній просторий майданчик арт-заводу площею 4000 м2 забезпечить ідеальний міський фон для різного роду фестивалів за участю вуличних продавців їжі, корпоративних заходів на відкритому повітрі і промо-акцій і вечірок.

НАШІ МАЙДАНЧИКИ

АФІША ПОДІЙ

Літній концерт Арт завод Механіка

 

Our Useful Features & Services

Безкоштовна парковка

Безкоштовний Wi-Fi

Оплата карткою

Додаткова інформація

Найближче метро:

Завод ім. Малишева

Дата заснування:

2016

Відгуки

Залишити відгук

Price
Location
Staff
Services
Food
Publishing ...
Ваша оцінка була успішно відправлена
Будь ласка, заповніть всі поля
Captcha check failed