Start: 30 Грудня, 2021
11:00 am
End: 9 Січня, 2022
7:00 pm

Event Venue

Харків, вуд. Сумська, 25 (праве крило ХНАТОБа)

GPS: 49.99913, 36.232238

Виставка Дарії Денисової та Світлани Денисової «Казковий світ».

28.12.2021 – 09.01.2022 (мала зала).
З 28 грудня по 9 січня в малому залі ІВЦ «Бузок» проходитиме виставка картин Дарії Денисової та ляльок Світлани Денисової під назвою «Казковий світ».
Автори запрошують харків’ян та гостей міста поринути в справжню казку! Атмосфера чарівництва та свята панує у цьому залі! Художниці підготували «новорічні» твори та різдвяні сувеніри. Також сюрпризом для гостей стане участь творчих робіт арт-студії D.Art.Hub.
Цю святкову експозицію для вас придумали та втілили в життя дві художниці – мама та донька.
Донька – Дар’я Денисова, яка створює чарівні сюжети на полотнах, а мама, Світлана Денисова, втілює у життя чудові образи за допомогою текстилю.
Про авторів:
Живопис:
Дар’я Денисова народилася в Харкові. Художниця завжди хотіла знайти особливий стиль, який був би цікавий їй, і був унікальним у своєму виконанні.
Закінчивши Харківську академію дизайну та мистецтв з червоним дипломом, і, не бажаючи творити в стислих рамках академічного живопису,
вона почала писати те, чого просить душа. Яскраві кольори, захоплюючий колорит, стилізація образів, гра емоцій – ці картини нікого не залишали байдужими!
Так народився стиль Дарії Денисової – «Щасливий живопис». Картини художниці стали бажаними експонатами на виставках, у галереях та приватних колекціях України, Європи, США, Індії, Ізраїлю.
Часті гості у творчості Дарії – коти. Виконані в самобутній техніці, вони виглядають на її полотнах неймовірно органічно!
У 2021 році Дар’я Денисова відкрила творчу майстерню D.Art.Hub, де кожен охочий може зануритися в світ мистецтва. Це простір, в якому можна переглянути картини, а також прийти на Майстер-клас та забрати додому власну роботу!
Ляльки:
Світлана Денисова народилася в Харкові. Закінчила архітектурний факультет Харківського національного університету будівництва та архітектури.
Займається з дітьми художньою творчістю та дизайном.
П’ятий рік захоплюється авторською текстильною лялькою. Кожна текстильна лялька Світлани має свій характер, харизму, свій настрій. Ляльки знаходяться у приватних колекціях України, Німеччини, США та Ірландії.

Ласкаво просимо до нашого Казкового світу!

Контакти художниць:
Дар’я Денисова
Instagram: @d.art.hub
телефон: +38 093 083 41 81
пошта: d0930834181@gmail.com
Світлана Денисова
Istagram: @svetlanadenisova
телефон: +38 095 17 81 432

Fees & Tickets
 Безкоштовно
$0,00
Категорії
Виставки
Виставки

Organizer

Інформаційно-виставковий центр "Бузок" в місті Харків активно займається організацією і проведенням різноманітних тематичних виставок.

Telephone: